Мракобісся по-житомирськи або зарплата чиновників за травень

  +6     0

Громадська організація «Антикорупційний рух Житомирщини» вчергове публікує інформацію про премії та заробітні плати працівників Житомирського міськвиконкому. Публікуємо тому, що, по-перше, її не публікують на офіційному сайті міської ради, по-друге, вважаємо цю інформацію суспільно важливою. Адже кому як не нам, житомирянам, оцінювати якість виконання їх службових обов’язків за які вони отримують з бюджету заробітну плату та премії.

Згідно з розпорядженням міського голови про преміювання, премію у розмірі 90% отримав переважно весь керуючий склад міськвиконкому. Хоча є і винятки, які отримали по 100%. Зокрема секретар міської Наталія Чиж, начальник управління по зв’язкам з громадськістю Ольга Приходченко, директор департаменту економіки Микола Костриця, начальник управління охорони здоров’я Марія Місюрова, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук, заступник директора департаменту соціальної політики Людмила Ліпінська,  начальник управління культури Ніна Рябенко та її заступник, в.о. начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко, директор департаменту містобудування та земельних відносин Ігор Бражиєвський, начальник управління ведення реєстру територіальної громади Ірина Ярош та її заступник.
За нашою інформацією, такі досить скромні премії пов’язані з підвищенням окладу, тому вважати, що чиновники міськвиконкому стали отримувати менше було б помилкою.

Одну з найбільших зарплат за травень 2018 року отримала директор департаменту реєстрації Катерина Тихончук – 38 тисяч 075 гривень. Керуюча справами Ольга Пашко – 36 тисяч 450 гривень. Трохи менше секретар міської ради Наталія Чиж – 31 тисячу 629 гривень. Приблизно на такому ж рівні і заробітна плата заступників міського голови: від 30 тисяч 185 гривень до 41 319.
Тож бачимо, що у міськвиконкомі Житомирської міської ради як і раніше все добре, бо заробітну плату продовжують нараховувати за внутрішніми мотивами, а не за показниками ефективності.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0