Підприємство, яке "кинуло" житомирян, ліквідують

2017-07-28, 13:00
  0     0

Днями під час засідання бюджетної комісії Житомирської міської ради розглядалось питання про ліквідацію комунального підприємства «Житомирський міський центр земельних відносин». За час своєї роботи підприємство «кинуло» більше півтисячі житомирян.

Проблеми з КП «Житомирський міський центр земельних відносин» почались ще при каденції Володимира Дебоя. В це важко повірити, але підприємство насправді «кидало» житомирян. Його основна робота полягала у складанні проектів у сфері землеустрою для різних замовників. Натомість вийшло так, що гроші за проекти КП брало, а от виконану роботу люди чекають роками. Один проект в середньому коштував від 4,5 до 6,5 тисяч гривень. На сьогодні загальна кількість ошуканих комунальниками людей - 660 осіб. При цьому половина з них вже подали до суду на відшкодування збитків. Сума, яку міська влада збирається повернути житомирянам, що не дочекались проектів, складає загалом близько 2 млн гривень. Винахідливі чиновники списували гроші на зарплати та премії, а потім тихо звільнились.

19 квітня цього року влада вирішила забути про підприємство назавжди, запустивши процедуру ліквідації. Загалом закрити підприємство обійдеться міському бюджету у 2 782 664,97 гривні. Ця сума складається із витрат на ліквідацію 272 555 грн та боргів, яке підприємство має повернути кредиторам.

Жодна особа з-поміж винних у розвалі підприємства не була притягнута до відповідальності.

Кошторис ліквідації КП «Житомирський міський центр земельних відносин» будуть розглядати на наступній сесії міської ради.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0