Індустріальний парк може стати другим аеропортом

2017-07-28, 17:28
  +2     2


Успішність проекту, на якому Житомирський міський голова Сергій Сухомлин намагався зробити собі піар – індустріальний парк, тепер під загрозою.


Індустріальний парк чи не найчастіше згадував у своїй передвиборчій програмі Сергій Сухомлин. Проект мав дати нові робочі місця та надходження до бюджету. Але судова суперечка міської ради із військовими може порушити райдужну картину. Хоча мер намагається запевнити, що все під контролем, але якщо військові виграють справу, то парк буде ще одною булькою на воді, як це стало з аеропортом. Тобто побудували, піар зробили, а толку «0».

Військові наполягають, що близько 11 га землі міська влада незаконно намагається відібрати у них для розміщення індустріального парку, і вже виграли справу у Господарському суді Житомирської області. У разі, якщо вищі судові інстанції підтвердять рішення місцевого суду, не лише зменшиться площа парку, але в проекті не братиме участь один з найбільших інвесторів, без якого індустріальний парк стане другим аеропортом без літаків. За інсайдерською інформацією, рішення суду змусило передумати власника «Коростенського заводу МДФ» Леоніда Юрушева, який мав намір долучатись тільки за умови наявності вказаної ділянки.


Залишається чекати рішення суду другої інстанції, щоб зрозуміти якою буде доля одного з найбільших проектів нинішнього мера.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 2

  1. 0    
    Горный тролль Офлайн 2 серпень 2017 21:51
    Ну да ну да ну да ну да
  2. 0    
    Janna Офлайн 3 серпень 2017 08:14
    Нічого нового.Тільки от піар Сухомилина нам дорого обходиться