Заступниками мера цікавиться НАЗК

2017-08-01, 09:34
  +1     0

У 2017 році на адресу Житомирської міської ради та її виконавчого комітету від Національного агентства з питань запобігання корупції надійшло вісім повідомлень та запитів стосовно посадових осіб Житомирської міської ради.

Два запити від 22.02.3017 року щодо проведення моніторингу дотримання заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвієм Хреновим вимог Закону України «Про запобігання корупції». НАЗК цікавилось зокрема його трудовою книжкою, копією присяги, документом, що підтверджує ознайомлення Матвія Хренова зі спеціальними обмеженнями згідно з законодавством, а також рішенням міської ради про затвердження його заступником міського голови. У іншому запиті НАЗК цікавили пояснення Матвія Володимировича стосовно передачі ним корпоративних прав ТОВ «Центр реабілітації та здоров’я спини «Відновлення» та цінних паперів ПАТ «КІНТО».

Пізніше стосовно заступника міського голови Матвія Хренова також надходило повідомлення про вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією. Зокрема стосовно факту, що заступник міського голови не повідомив НАЗК про передачу ним корпоративних прав в строк, передбачений чинним законодавством.

За нашою інформацією корпоративні права були передані ТОВ «Еталон», одним з власників якого є депутат Житомирської обласної ради Ейсмонт Віталій Станіславович. Директором ТОВ «Еталон» кілька років поспіль до призначення на посаду першого заступника міського голови у 2015 році був Олексій Ясюнецький.
Також надходили запити у зв’язку з можливим порушення вимог статті 28 ЗУ «Про запобігання корупції» (Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) іншим заступником міського голови Олександром Фещенком. Запити стосувалися підприємства ПАТ «Житомирське шляхово-будівельне управління №19», а саме договори, укладені з ПАТ, акти приймання виконаних робіт, а також інформацію щодо того, чи приймалося рішення стосовно укладення договорів з цим підприємством та управлінням ЖКГ на засіданні Житомирської міської ради.

Як відомо, одним з власників ПАТ «Житомирське шляхово-будівельне управління №19» є дружина заступника міського голови з питань ЖКГ Катерина Фещенко.

Окрім діяльності заступників міського голови, НАЗК також цікавили також земельні питання. Зокрема надходив запит стосовно рішення Виконавчого комітету Житомирської міської ради щодо розгляду питання розподілу квартир за адресою вул. Івана Сльоти 50-А, 50-Б, 50-В.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0