На скандальній земельній ділянці збираються збудувати заправку UPG

2017-08-29, 15:31
  +1     1


На земельній ділянці за адресою проспект Незалежності, 29 тиждень вирує скандал. Місцеві жителі виступають з акціями протесту виступали проти будівництва АЗС біля їх будинків.

Як стало відомо Інсайдеру Житомира, на скандальній земельній ділянці збираються збудувати АЗС UPGВласником торгівельної марки UPG є Володимир Петренко. Його пов’язують з Житомирським обласним осередком Блоком Петра Порошенко. У 2016 році голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська називала Володимира Петренка «смотрящім» від БПП у Житомирській області.

Попри те, що міський голова Сергій Сухомлин є третьою стороною договору купівлі-продажу, на сесії Житомирської міської ради 29 серпня повідомив житомирян, що не знав про будівництво АЗС.

Нижче копія договору купівлі-продажу земельної ділянки за адресою проспект Незалежності, 29.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 1

  1. 0    
    Atika Офлайн 30 серпень 2017 08:48
    На этой площадке стоит строительный вагончик - обратите внимание,от чего он запитан по электрике!От бойлерной КП Житомиртеплокоммуненерго!!! Надеюсь, всё понятно!!!