Житомиряни з вулиці Труда вимагатимуть захисту у міської влади

2017-09-13, 12:26
  0     0

14 вересня житомиряни, які живуть на вул. Труда збираються прийти на сесію Житомирської міської рада, щоб привернути увагу депутатів до екологічної проблеми, від якої потерпають.

Вже більше двох місяців люди змушені жити в шкідливих екологічних умовах. Жителі вулиці Труда (район Крошні) потерпають від їдкого диму та алергічних реакцій шкіри. Звинувачують в цьому ТОВ «Торгівельний будинок «Велес», який орендує приміщення по вул. Труда, 20.

Весь цей час люди оббивають пороги різних державних структур та вимагають вирішити проблему. Все що поки вдалось отримати у відповідь на зусилля – створення робочої групи при міськвиконкомі та проведення її першого виїзного засідання, яке відбулось 13 вересня об 11 годині.

За результатами засідання з’ясовувалось, що у підприємства немає дозвільних документів на викиди, екологам області доручили звернутись до суду, щоб припинити роботу ТОВ «Торгівельний будинок «Велес». Але такий шлях не влаштовує жителів вулиці Труда, оскільки до отримання результату може пройти ще як мінімум декілька місяців. Саме тому, на сесії люди хочуть змусити міську владу розібратись з екологічною проблемою в найкоротший термін.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0