Як КП «Житомиртранспорт» заробляє на ТТУ

2017-09-20, 09:22
  +1     0

У розпорядженні Інсайдер Житомира є договір про надання послуг, а саме про організацію та обслуговування автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП), комунальним підприємством «Житомиртранспорт» комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».


Згідно договору «Житомиртранспорт» здійснює обслуговування АСОП у громадському транспорті, від імені ТТУ співпрацює з постачальником автоматизованої системи проїзду, формує статистичні дані та проводить їх аналіз, а на їх основі подає пропозиції з покращення якості надання транспортних послуг. Разом з тим підприємство проводить навчання та консультування персоналу ТТУ щодо користування терміналами.

Ціна питання – 33 тисячі 400 гривень на місяць. Договір почав діяти з 28 лютого 2017 року і діє до 31.12.2017 року.
Нагадаємо, що директором КП «Житомиртранспорт» з грудня 2016 року є депутат Житомирської міської ради Іван Фурлет. Клопотання про призначення Фурлета підписав його колега по партії «ДемАльянсу» та близький соратник, заступник міського голови з питань транспорту Дмитро Ткачук. У 2015 році обоє стали депутатами Житомирської міської ради від Блоку Петра Порошенко.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0