Житомирським медикам зарплату за листопад обіцяють у грудні

2017-11-30, 16:13
  +1     0

За повідомленням Житомир.info з посиланням на заступника мера Матвія Хренова, зарплату медичним працівникам Житомира за листопад повністю матимуть можливість виплатити у грудні.


«На цьому тижні на зарплати було виділено 3 мільйони гривень за рахунок зекономлених комунальних послуг, вчора була рекомендація гуманітарної комісії з цього приводу. 4 грудня ми маємо отримати субвенцію більше 4 мільйонів гривень і вона зразу піде на зарплату медичним працівникам. Крім того, 7 грудня бюджетний комітет (Комітет з питань бюджету Верховної Ради – ред.) має дати погодження на розподіл 1 мільярда гривень стабілізаційної дотації і 1 мільярда на переселенців з Донецької та Луганської областей, кошти, близько 70 мільйонів гривень, прийдуть на область і область буде їх розподіляти, скільки виділять Житомиру я поки не знаю», - розповів Матвій Хренов.

Він також підкреслив, щоб повністю виплатити зарплату медикам за листопад, 7 млн грн замало.

«Листопад будемо «закривати» грошима з тих 2 мільярдів. Кабмін за них вже проголосував, всі візування пройдені, чекаємо лише погодження бюджетного комітету, область вже готова прийняти ці кошти і ми теж це зробимо без затримки – проведемо позачерговий виконком. Я думаю, що впродовж тижня після того, як комітет проголосує, кошти мають бути в людей, але це не від нас залежить. Ще ми отримаємо 6 млн грн в кінці грудня – це планова субвенція на зарплати медикам з державного бюджету. І ще, за нашою інформацією, ще проголосували за виділення додатково 300 млн грн субвенції, з якої ми щось отримаємо до кінця року. Наше завдання – максимально «закрити» кінець року, щоб люди отримали зарплату», - повідомив заступник мера.

Прогнози на наступний бюджетний рік є невтішними – ситуація із зарплатами може бути ще складнішою, ніж цьогоріч.

«Ми ще не бачили доведені остаточні цифри, тому що нам обіцяють, що Верховна Рада проголосує бюджет у другому читанні до 10 грудня. Лише після цього можна говорити про те, скільки грошей ми отримаємо. У тій цифрі, яку нам довели зараз, ми вже бачимо дефіцит на зарплати близько 60-80 мільйонів гривень, це зарплатний фонд приблизно на 4 місяці», - підсумував Матвій Хренов.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0