Мер хоче Ryanair в Житомирі, але не скоро

2017-08-09, 14:23
  0     0

Питання запуску аеропорту полягає наразі в необхідності подовження злітної смуги та реконструкції вже ділянки, що вже існує. Про це розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин в ефірі телеканалу «Союз-ТВ».


За словами мера термінал готовий, але у зв’язку з війною на сході України в інвестора закінчилось ресурси для фінансування робіт. Довжина злітної смуги, яка потребує реконструкції, складає 1650 метрів. Таким чином у разі її ремонту в Житомирі можуть сідати тільки літаки до 100 пасажирів.

«Наразі стоїть питання в подовженні смуги та її ремонті. Для приймання лоукостерів довжина смуги має складати 2300-2500 метрів», - розповів Сергій Сухомлин.

Наразі, за словами мера, розробляється проект і стоїть питання про фінансування близько 100 млн грн, яке мер сподівається отримати від держави, у разі якщо інвестор передасть аеропорт на баланс комунального підприємства.

Він також висловив сподівання, що житомирський аеропорт зацікавить Ryanair, який не домовився з Борисполем чи Турецько-українського лоукостера, який має прийти в Україну в серпні цього року.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0