На Житомирщині зареєстровані випадки підозри на кір

2018-01-19, 10:39
  0     0

За повідомленням сайту Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», станом на 18 січня 2018 року в Житомирській області було зареєстровано 3 випадки підозри на кір.

«Двоє з трьох захворілих (місто Житомир – 2 випадки серед дорослих, та Радомишльський район – дитина 10 місяців) знаходяться на стаціонарному лікуванні в м. Житомирі», - зазначає лабораторний центр.


Згідно з даними сайту, у минулому у році в Україні почався спалах кору. Зареєстрували 102 спалахи інфекції у 16 регіонах України. Відповідно до даних Центру громадського здоров’я, вже зареєстровано понад 4000 випадків кору (ріст у 43 рази). Наразі найбільша кількість захворілих в Одеській, Івано-Франківській, Тернопільській областях. Померло від кору 5 осіб (2 дітей та 3 дорослих) в Одеській області. Спалахи кору вже реєструються і в місті Києві.

«У Житомирській області за 12 місяців 2017 року зареєстровано 6 випадків кору, з них 5 – серед дітей. У 4-х захворілих були відсутні щеплення. Випадки реєструвались в м. Житомирі (4 випадки серед дітей 2,4,8, 13 років) та 2 випадки в Малинському районі (23 роки та дитина до року, захворілі з однієї родини, батько та син)», - повідомляє сайт Держустанови.

Спеціального, специфічного лікування від кору не існує, єдиним засобом запобігання захворюванню кором є вакцинація, - підкреслюють фахівці.

«В області є достатня кількість вакцини для запобігання  захворюванню. Вакцина безпечна, ефективна, і забезпечує тривалий захист. Для найкращого захисту дитина повинна отримати дві дози КПК вакцини. Бувають випадки, коли щеплена дитина може захворіти, але в такому разі захворювання буде протікати в легкій формі та не мати важких наслідків та ускладнень для здоров’я», - йде мова в повідомленні.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0