У Житомирі тепло подадуть вже цими вихідними

2021-10-07, 18:00
  0     0


У Житомирі обіцяли запуск опалення в житомирських школах і садках з 11 жовтня. Однак вирішили подати тепло раніше: вже цими вихідними. Про це заявляє Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

"Раніше ми говорили про запуск опалення в житомирських школах і садках з 11 жовтня. Але вирішили подати тепло раніше: вже цими вихідними. Завтра збираємо виконком міської ради.

Таким чином, в понеділок діти прийдуть у вже прогріті приміщення.

Також, завтра має відбутись нарада, де дізнаємось, як наша бюджетна сфера (школи, садочки…) зможе заключити договір з «Нафтогазом» про фіксовану ціну на тепло та не залежати від захмарної ринкової вартості газу (тобто сценарій, який вже діє для населення).

Сьогодні відбувся онлайн-селектор із міністром розвитку громад і територій Олексій Чернишов, із залученням міністерства фінансів та трьох міський голів: Маріуполя, Хмельницького й Житомира.

Склалась така ситуація, коли ті міста, які інвестували в свої підприємства теплової енергетики, — не отримали від держави компенсацію за різницю в тарифах.
Згідно з меморандумом, який ми підписали кілька днів тому, Кабінет Міністрів України має переглянути методику, аби громади змогли отримати ці компенсації.
На прикладі Житомира — йдеться про 150 мільйонів гривень! КП "Житомиртеплокомуненерго"

Дякую Мінрегіон та особисто міністру Чернишову за державницьку позицію, підтримку інтересів громад, професіоналізм, і глибинний розгляд цього надважливого питання!", - наголошує міський голова.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0