Чергові граблі міської влади: аукціон під визначеного переможця

2017-08-25, 09:37
  +1     0

Нещодавно Інсайдеру Житомира стало відомо про те, що міська влада збирається продати з аукціону 24 га землі, які зараз належать КП «Житомирбудзамовник», що нині знаходиться в стані ліквідації.Земельна ділянка знаходиться в районі станишівських недобудованих очисних споруд.  Як повідомляють наші джерела з депутатського корпусу, землі планують передати КП «Центр інвестицій», щоб пізніше продати їх з аукціону за 50 мільйонів гривень.  Депутати зазначають, що аукціон проводитимуть під переможця Леоніда Юрушева – українського підприємця, мільярдера, який мав плани збудувати меблевий завод у Житомирі.

Проте, після позову військової прокуратури, яка відсудила 11 га землі в районі житомирського аеродрому біля індустріального парку та поки міська рада готувала апеляцію на рішення суду, з’явилася інформація, що Юрушев заявив про те, що землі під будівництво меблевого заводу йому не вистачить і він розглядає можливість будувати у місті Бердичів. Міський голова, щоб залагодити конфлікт з інвестором та вийти з незручної ситуації з земельною ділянкою, яка виставила Сергія Сухомлина не в найкращому світлі, знайшов іншу земельну ділянку для будівництва заводу.

Проте і з цією земельною ділянкою можуть виникнути проблеми. Адже, по-перше, зараз стоїть під питанням кому саме належать очисні споруди, нехай і недобудовані, а, по-друге, місто втрачає шанс отримати нові очисні, які могли прийти на зміну тих, що знаходяться в районі паперової фабрики. До слова, через те, що у старих очисних майже закінчився строк експлуатації, часто відбуваються прориви, через що в майже щороку у Тетереві гине риба. Можливо владі час подумати про завтрашній день і про екологічну безпеку Житомира?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0