Кабінет Міністрів виділив кошти на придбання житла родинам учасників АТО

2017-11-29, 10:07
  0     0

За повідомленням департаменту праці та соціального захисту населення житомирської обласної державної адміністрації для Житомирщини уряд додатково виділив 5,6 мільйона гривень на виплату грошової компенсації для придбання житла родинам учасників АТО.

«22 листопада 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження за № 828-р, яким збільшено видатки на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення сім'ям загиблих осіб, особам з інвалідністю I-II групи та особам, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відповідно до даного рішення Уряду для Житомирської області додатково виділено 5,6 млн грн на виплату грошової компенсації для придання житла родинам учасників антитерористичної операції. Зокрема, за рахунок цих коштів зможуть придбати житло ще 8 інвалідів війни 1 та 2 груп. Всього області на 2017 рік передбачено видатки на зазначені цілі в загальній сумі 24,5 млн грн. Згідно з Порядком виплати вказаної грошової компенсації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719, органами праці та соціального захисту населення 24 особам перераховано грошову компенсацію на спеціальні рахунки, які відкриті ними в ПАТ «Державний ощадний банк України», - йде мова у повідомленні.

Згідно з інформацією департаменту обласної державної адміністрації, станом на 27.11.2017 житло придбали 17 родин учасників антитерористичної операції (5 родин загиблих військовослужбовців та 12 інвалідів війни).
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0