Програма по організації безпеки руху буде коштувати міському бюджету 44 млн грн

2017-12-11, 13:06
  0     0

На програму організації безпеки руху транспорту та пішоходів у Житомирі за 2018-2020 роки планують витратити з міського бюджету 44 млн 56,59 тис. грн.


Проект рішення сесії щодо затвердження відповідної програми розміщений на сайті міської ради 8 грудня.

«Метою Програми є зменшення кількості випадків дорожньо-транспортного травматизму, смертності на дорогах міста, підвищення безпеки руху транспорту та пішоходів. Основним завданням Програми є забезпечення: належного функціонування світлофорних об’єктів, утримання та заміна дорожніх знаків; нанесення належної дорожньої розмітки, утримання, обслуговування та встановлення турнікетного огородження, пристроїв примусового зниження швидкості руху транспорту, антипаркувальних стовпчиків інші дорожні стовпчики; розвиток та реалізація заходів, які впливають на зниження аварійності на дорогах міста», - йде мова у проекті програми.

Відзначається, що основними причинами недостатнього рівня забезпечення безпеки дорожнього руху в місті є:

потреба в продовженні заміни старих світлофорних об’єктів на світлодіодні нові та будівництво нових об’єктів;

наявність дорожніх знаків, металевих огороджень, які необхідно періодично ремонтувати або замінювати через ДТП, вандалізм або пошкодження у зв’язку із впливом зовнішнього середовища;

недостатня пропускна спроможність вулично-дорожньої мережі міста, затримка автотранспорту на перехрестях, що в свою чергу, ускладнює умови руху та потребує підвищення експлуатаційних характеристик існуючої мережі та її розбудови, а також підвищує викиди СО2 в повітря;

низька обізнаність в Правилах дорожнього руху учасників дорожнього руху;

необізнаність учасників дорожнього руху в правилах надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП;

недостатній рівень контролю за дотриманням ПДР;

недисциплінованість водіїв, пішоходів, велосипедистів;

недостатній рівень фінансування заходів, передбачених Програмою організації безпеки руху транспорту та пішоходів, що призводить до сповільнення темпу досягнення поставленої мети.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0