Голова облдержадміністрації вимагає від перевізників зниження тарифів

2018-01-31, 09:31
  0     0

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич дав перевізникам 1 день на зниження тарифів. З 1 лютого тарифи повинні становити не більше +15% до передноворічної ціни. Це є максимально обґрунтований рівень, який був встановлений в результаті моніторингу пасажиропотоку.

«Після того, як ми провели моніторинг пасажиропотоку, я вам можу сказати - я вважаю, що тариф, піднятий на 15% від тої ціни, яка була до першого січня, ми вважаємо законним та обґрунтованим. Всі тарифи, які підняли більше ніж на 15% - ми їх вважаємо незаконними та необґрунтованими. У нас є ціна, підвищена не більше, ніж на 15% відносно попередньої. До першого лютого я пропоную всім привести це у відповідність.

Добровільно пропоную. Хто цього не зробить - після першого лютого ми будемо з вами сідати і окремо говорити. Але я пропоную: сьогодні в нас 30 число, завтра 31. Першого лютого ми повинні розуміти, що ви всі привели ціну у ту відповідність до тих розрахунків, які ми провели», - зазначив голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

«Якщо перевізник не знизить тариф з 1 лютого – ОДА розірве з ним договір», – підкреслив керівник області.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0