Побачити мера Житомира в проекті «Мер під прикриттям» можна 31 січня

2018-01-31, 12:54
  0     0

За повідомленням сайту Житомирської мерії, 31 січня о 19:30 на каналі 1+1 у випуску новин ТСН вийде в ефір проект «Мер під прикриттям» з житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним.

Очільники міст на один день перевтілюються в іншу професію, наприклад, кондуктора чи вихователя дитячого садочка, та дізнаються у мешканців, чи задоволені вони ефективністю влади. Щоб чиновників не впізнали громадяни, гримери трохи змінюють їх зовнішність.

«В той день ми встали о 4 ранку. Ну може трішки раніше ніж на ранкове тренування у Броварах. Зайшли до міської адміністрації з двору, наклеїла вуса, вдягли перуку і окуляри, і кашкет. Таким його в тролейбусі не впізнавали. В 7.00 в Житомирі починає світати, тролейбусами їдуть на роботу чимало містян, і транспорт ходить доволі вчасно по графіку. До речі, в Житомирі, вперше в Україні заплатила за проїзд у тролейбусі карткою #VISA, просто приклавши її сканера. Сергей Сухомлин підсів до випадкового пасажира, поговорили про проблеми міста, і потім Мирослав Ганущак спитав, що той думає про свого мера! Відповідь була позитивна, але каже, «шкода, що він російською говорить». А потім додав, - я б за нього ще раз проголосував. Мер зізнається, що зміни - то тривалий процес, залучили кошти грантові і кредитні, планують робити будинки для орендування житла для тих, хто приїжджає працювати з довколишніх міст та сіл. Але каже, що проблема найбільша в тому, що люди виїжджають за кордон, наприклад багато лікарів, і це чимала втрата. Реформу медичну оцінює добре, але каже, що запрацює за роки 3. Відкритий, натхненний, на дні народження йому дарують маленькі танки. Це пов’язано з його першою професією», - написала на своїй сторінці у Facebook засновниця Міжнародного саміту мерів у Києві Ірина Озимок.

Усі герої циклу ТСН входять до рейтингу топ-20 мерів-новаторів України. 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0