Швидша, але руйнівніша. НАН дала прогнози на нову хвилю COVID-19 і чому вона інша

2021-09-16, 14:28
  0     0


Темпи зростання захворюваності на COVID-19 в Україні цієї осені значно вищі за минулорічні, повідомили в Національній академії наук за прогнозами Робочої групи з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні.

"З початком вересня 2021 року темпи зростання кількості хворих істотно перевищили минулорічні показники. Аналогічну динаміку продемонструвало і число нових летальних випадків. Збереження такої тенденції вказуватиме на те, що нова хвиля, ймовірно, пройде швидше, але матиме більш руйнівні наслідки", – йдеться в повідомленні.


Ймовірних причин називають декілька:

  • масове святкуванням Дня Незалежності

  • початок навчального року

  • поширення більш агресивного дельта-штаму.

За оцінками НАНУ, кількість випадків зараження одною людиною інших в Україні становить зараз 1,37 і має тенденцію до збільшення. На піку минулої хвилі це число було меншим за 1,3.

Також виріс відсоток хворих коронавірусом серед дітей. Їхня частка вперше за весь час статистики перевищила 10%, кажуть в НАН.

Також додають, що раніше точна прогнозна модель НАНУ тепер дає 30%-ву похибку, що також свідчить суттєву зміну в динаміці епідемії.

Джерело Ліга.Life

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0