Прокуратура та податкова міліція вилучила фальсифікований алкоголь

2018-03-22, 09:15
  0     0

За повідомленням прес-служби прокуратури області, прокуратура Житомирської області разом із податківцями під час обшуків виявила понад 6,3 тис. літрів незаконно виготовленого алкоголю.

«У вівторок, 20 березня 2018 року, у ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України, прокуратурою області спільно із податковою міліцією області проведено низку санкціонованих обшуків у місцях зберігання та збуту незаконно виготовленого алкоголю на території Житомирської та Київської областей. За результатами п’яти обшуків в орендованих ангарних приміщеннях виявлено та вилучено 6 340 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв. Наразі до суду подано клопотання про накладення арешту на вилучений фальсифікат», - повідомляє прокуратура.

Досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, які становлять загрозу для життя і здоров'я людей, та їх незаконний збут займається податкова міліція області. Процесуальне керівництво проводить прокуратура області.

Правопорушення за ч.3 статті 204 передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0