У Житомирі пройдуть перевірки після пожежі в одеському таборі

2017-09-19, 09:12
  0     0

Заступником Житомирського міського голови Матвієм Хреновим 18 вересня була проведена нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, щодо питань перевірки закладів освіти, охорони здоров'я, спорту та культури з питань дотримання заходів пожежної безпеки.


Про це інформує сайт Житомирської мерії.

«За підсумками наради прийнято рішення: протягом 19-21 вересня керівники виконавчих органів міської ради, у підпорядкуванні яких знаходяться заклади освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, разом із фахівцями міського відділу управління ДСНС України у Житомирській області повинні провести перевірку щодо стану дотримання правил пожежної безпеки у зазначених закладах. Також у найближчі 2 тижні керівники навчальних закладів міста проведуть навчальну евакуацію на випадок виникнення екстремальної ситуації (пожежі тощо). За підсумками перевірки та навчальної евакуації питання щодо стану дотримання заходів пожежної безпеки у закладах освіти, охорони здоров’я, культури та спорту міста Житомира буде розглянуто на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», - зазначається у повідомленні.

За повідомленням Житомир.info з посиланням на заступника мера Матвія Хренова, було надано уточнення, що рішення про перевірку було прийнято після надзвичайної події, яка трапилася в одеському дитячому таборі.

«Так, в тому числі й через трагедію в одеському таборі ми вирішили не чекаючи наказів з міністерства перевірити всі заклади. Це була ініціатива міського голови», - повідомив Матвій Хренов.

Фото з сайту Житомирської мерії

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0