Муніципальна інспекція провела рейд біля залізничного вокзалу в Житомирі

2018-06-05, 15:51
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської міської ради, 5 червня працівники муніципальної інспекції проводили роботи по недопущенню стихійної торгівлі в районі житомирського залізничного вокзалу.

«Згідно З законом України «Про благоустрій населених пунктів», стихійна несанкціонована торгівля заборонена в парках, скверах, проїзних частинах і тротуарах. Реагуючи на неодноразові звернення громадян, юридичних та фізичних осіб, сьогодні було проведено роботу по наведенню порядку щодо стихійної торгівлі в місті», - цитує прес-служба начальника муніципальної інспекції Віктора Грибука.

5 червня штрафні санкції накладені не були, з ними лише провели роз'яснювальну роботу, - інформує мерія. Як повідомив керівник інспекції, робота буде продовжуватись, а на правопорушників будуть складатися адміністративні протоколи.

«У Житомирі дозволено продавати сільськогосподарську продукцію та продукцію власного виробництва лише на ринках міста Житомира: Житньому, Сінному, Привокзальному, «Хмільники» та «Київський», останній розташований в районі вокзалу, а також на тимчасових торговельних місцях, визначених рішеннями виконкому міської ради (вул. Велика Бердичівська, 71, проспект Миру, 8,10,37, вул. Київська, 97-а – 99, вул. Корольова, 44, вул. Вітрука, 38)», - повідомляє міська рада.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0