Водоканал одного з райцентрів області вирахував з тарифів оклади адмінперсоналу

2017-09-22, 13:30
  0     0


Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області домоглося, щоб один із водоканалів зменшив суми річних запланованих витрат в сумі 1,191 млн грн, які були закладені на завищені зарплати управлінському та інженерному складу.


Про це 20 вересня повідомив сайт головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби).

«Сектором контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області у вересні 2017 року проведено дві позапланових перевірки підприємств, які надають послуги з централізованого водопостачання та постачання теплової енергії, з питань дотримання вимог законодавства при формуванні тарифів для потреб населення. Так, перевіркою розрахунків прогнозованих тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових мереж) встановлено факти включення економічно необґрунтованих витрат по статтях оплати праці та відрахування на соціальні заходи, а саме в частині завищення посадових окладів працівникам адміністративно-управлінського та інженерно-технічного персоналу в штатному розписі підприємства», - інформує сайт.

Згідно з даними прес-центру ГУ, в результаті проведеного заходу підприємством була зменшена сума економічно необґрунтованих планових витрат, що в підсумку дало змогу попередити обрахування споживачів у розрахунку в сумі 1,191 млн грн на рік на послуги з водопостачання та водовідведення.

«За результатами проведених заходів складено акти, за фактами невідповідності направлено припис на підприємство з вимогою усунути порушення державної дисципліни цін при формуванні економічно обґрунтованих тарифів. Також повідомлено органи місцевого самоврядування про недопущення встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги з порушення норм чинного законодавства», - зазначається в повідомленні.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0