Голова облдержадміністрації розповів про перспективи житомирського ФК «Полісся»

2018-07-02, 09:25
  0     0

Під час фінального матчу Кубку Житомирської області, який відбувся 28 червня голова Житомирської ОДА Ігор Гундич зазначив, що у складі команди ФК «Полісся» залишилось сім гравців. Губернатор також повідомив, що головним тренером наразі залишається Олександр Призетко.

«Я одразу хотів би розпочати із тренера. Скажу відверто, були запитання після закінчення третього кола сезону 2017/2018. Але ми зважили всі «за» та «проти» і тренерський штаб на сьогодні залишається. І ми віримо, що цей тренерський штаб, який ми підібрали ще в кінці минулого сезону, він досягне того результату, який ми ставимо перед командою. Що стосується гравців команди, то я можу лише сказати одне, що сьогодні із того складу, який був, у нас залишилось 7 гравців: Шаврін, Меркушов, Швець, Дячук, Кузнєцов, Кучерявий та Демчик», - підкреслив Ігор Гундич.

29 червня пройшли перші збори, де тренерський штаб переглядав футболістів, які можуть підсилити склад команди.

«Реально ми зараз запрошуємо на перегляд велику кількість гравців. Будемо десь тиждень проводити селекційну роботу. Попередньо вона вже проведена, бо в нас є «на олівці» футболісти, які потенційно можуть стати гравцями першої команди області. Я думаю, що за тиждень, за днів десять ми будемо розуміти чітко, хто після зборів поповнить «Полісся», а кого ми відправимо додому»,- розповів Ігор Гундич.

Голова Житомирської ОДА також повідомив, які завдання ставлять перед командою на сезон II ліги 2018/2019.

«Завдання ми не змінюємо, завдання в нас чітке. І задача вона навіть трошки жорсткішою стала, бо на сьогодні обговорюється можливий регламент участі в II лізі. І тільки команди, які займуть в підгрупах перше місце, вони напряму вийдуть в першу лігу. А команди, які займуть друге місце, вони будуть грати перехідні матчі плей-оф з командами, які займуть у першій лізі 15 та 16 місце. Задача у нас незмінна, це вихід в першу лігу. Я думаю, що сьогодні при підтримці міської влади, міських депутатів, так само й обласних депутатів, команда не має іншого права тільки як виходити в І лігу. Інше - ми не розглядаємо. У випадку, якщо не вийдемо, для нас це буде повна невдача», - повідомив Ігор Гундич.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0