Кошти з бюджету Житомира на зарплати медикам, держава не повертатиме

2017-10-03, 12:11
  0     0

Райони Житомирської області отримали державну субвенцію.За повідомленням «Вголос.Zt» з посиланням на директора департаменту бюджету та фінансів Сергія Гаращука стало відомим, що кошти, які виплачені з міського бюджету на зарплати медикам, державна не повертатиме. 

2 жовтня, у понеділок, районами Житомирщини була отримана медична субвенція з державного бюджету. Кошти надійшли Коростенському, Баранівському районам та Станішівській ОТГ. Житомира в цьому переліку не було.

Відповідно, Коростень отримав понад 2 мільйона гривень субвенції, Баранівка - 744 тис 500 грн, Станишівка - 409 тис грн.

«Треба розуміти, що це за гроші. Якщо це ті, які розподіляли на початку року, то це одне. А якщо додаткові 500 мільйонів, то я не думаю, що райони їх отримали вже. У нас у Житомирі все добре. Медики зарплату отримали», – повідомив директор департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Сергій Гаращук.

Він також зазначив, що кошти, які з міського бюджету витратили на зарплати медикам, держава не повертатиме.

Також додатково Баранівка отримала 1 млн 470 тис. освітньої субвенції та 658 тис. 300 грн дотації на утримання закладів освіти та охорони здоров’я. Станишівська ОТГ відповідно отримала 392,6 тис. освітньої субвенції та 87 тис. грн на утримання освітніх та медичних закладів.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0