На Житомирщині оштрафували підприємця, що торгував "лівими" телефонами

2018-07-30, 13:20
  0     0

Як повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби у Житомирській області, в області під час планової перевірки фахівцями управління Держпродспоживслужби був оштрафований бізнесмен, який торгує телефонами.

«Спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду ГУ Держпродспоживслужби у Житомирській області проведено планову перевірку продукції на дотримання вимог Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 355. Під час проведення планової перевірки характеристик продукції в одного із суб’єктів господарювання Житомирської області, встановлено факти розповсюдження мобільних телефонів ТМ «Blackview» та ТМ «Meizu» на пристроях яких не нанесено маркування знаком відповідності технічним регламентам та відсутня супроводжувальна інформація про найменування та поштову адресу імпортера», - зазначається у повідомленні.

Як інформують фахівці Держпродспоживслужи, також, суб’єктом господарювання не надана разом із мобільними телефонами копії декларації про відповідність. При розповсюдженні вищезазначеної продукції суб’єкт господарювання порушив вимоги п.п. 27,35,43,60,61 Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017р. № 355.

«Розповсюджувачем не надано супровідної документації (зокрема накладних, договорів, тощо) про походження продукції, що дають змогу органу ринкового нагляду, у ланцюгу постачання відстежити походження такої продукції та її подальший обіг, а також, визначити особу, яка поставила вищевказаному суб’єкту господарювання продукцію, яка не відповідає встановленим вимогам. Відповідно до вимог норм пункту 3 статті 24 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» такий розповсюджувач вважається особою, що ввела цю продукцію в обіг», - повідомляють у прес-службі Держпродспоживслужби.

«За результатами перевірки, до суб’єкта господарювання вжито обмежувальні (корегувальні) заходи, які суб’єктом господарювання виконано повністю та результативно у термін передбачений чинним законодавством. За порушення вимог пункту 2 частини 2 статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» до суб’єкта господарювання застосовано штрафні санкції в розмірі 17 тис. гривень», - зазначається у повідомленні.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0