Формування громадської ради при ОДА перетворилось на балаган

2017-07-18, 15:22
  0     0

17 липня   установчі збори по формуванню нового складу  громадської ради  при Житомирській  ОДА  були перетворені активістами на балаган.

До Житомирської ОДА  надійшло 96 заяв бажаючих стати членами  громадської ради, але 23  з них отримали відмову у зв’язку  з несвоєчасним усуненням недоліків.  Саме ці відмови  і стали причиною   спорів.


Ігор Пирожок та Ігор Мали  розповіли, що  під час роботи  ініціативної групи був допущений   ряд  порушень при розгляді заяв.
Після цього  група  хлопців  заблокувала трибуну, тому голосування, на якому повинні були визначити 35 людей, які увійдуть до нової громадської ради не відбулось.


Після спорів  та взаємних звинувачень,  учасниками зібрання все ж таки було винесено 2 питання на голосування. Спочатку  до состава ініціативної групи було включено 5 осіб, які повинні були   перевірити документи від представників, які намагаються  увійти до громадської ради, але отримали відмову.


Після того більшість  проголосувала за те, щоб зібрання  було перенесено на годину.


«Ми домовилися про те, щоб перевірити 73 організації та допровірити  або довключити  ті організації, які не були допущені», - пояснила секретар ініціативної групи з формування громадської ради при Житомирській ОДА.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0