КП «Зеленбуд» планують дозволити безкоштовно порушити благоустрій під час реконструкції скверу

2018-07-30, 16:02
  0     0

Комунальному підприємству «Зеленбуд» мають намір надати дозвіл на безкоштовне порушення благоустрою під час реконструкції скверу на вулиці Лятошинського.


Відповідний проект рішення виконавчого комітету «Про звільнення від сплати за надання контрольної картки на порушення благоустрою» 30 липня 2018 року розміщений на сайті Житомирської міської ради.

«Враховуючи звернення управління комунального господарства Житомирської міської ради та комунального підприємства «Зеленбуд» Житомирської міської ради щодо звільнення від сплати за надання дозволу на порушення благоустрою, відповідно до ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив: Дозволити комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради безоплатно видати комунальному підприємству «Зеленбуд» Житомирської міської ради контрольну картку на порушення благоустрою на розі вулиць Небесної Сотні і Бориса Лятошинського згідно з проектом «Капітальний ремонт з елементами благоустрою та озеленення скверу на розі вулиць Небесної Сотні і Бориса Лятошинського вм. Житомирі». – зазначається у проекті рішення.

Комунальне підприємство «Зеленбуд» Житомирської міської ради повинно обов’язково оформити картку на порушення благоустрою з дотриманням усіх умов договору, укладеного з комунальним підприємством «Інспекція з благоустрою м. Житомира».

Як повідомляє Житомир.info з посиланням на начальника КП «Зеленбуд» Олександра Шевчука, картку порушення благоустрою хочуть надати вже у середу, 1 серпня. 

«Відкриваємо картку порушення благоустрою. Цю картку видає інспектор з благоустрою міста, тому, тільки буде готова картка, одразу почнемо. Якщо я не помиляюся, то вже частково завезли щити для огородження. Думаю, що в середу у нас вже буде картка. У середу – робоча нарада, тому більш детально по строках можу пояснити», - підкреслив Олександр Шевчук.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0