Команда 95 бригади стала чемпіоном з кросфіту серед команд ДШВ ЗСУ

2018-07-30, 16:14
  0     0

У Львові, 29 липня, відбувся ІІ-й Всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства серед команд Десантно-штурмових військ Збройних сил України Збройних Сил України” (КРОСФІТ), у якому брала участь команда 95 десантно-штурмової бригади.


Про це повідомляє прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС Українина.

Учасники змагались за титул “Найбільш фізично підготовлена команда військовослужбовців Десантно-штурмових військ". 

Організаторами змагань виступили Федерація функціонального багатоборства України, Командування десантно-штурмових військ та Львівська обласна державна адміністрація.

У змаганнях взяли участь шість команд з 79 десантно-штурмова бригада Миколаїв , 199 навчальний центр ДШВ , 25 Окрема Повітрянодесантна Дніпропетровська Бригада , 95 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, 80 окремої десантно-штурмової бригада ДШВ ЗСУ та 81 окрема аеромобільна бригада. Склад команд складався з чотирьох чоловіків та одної жінки.

У запальній боротьбі, в напруженому темпі, протягом майже чотирьох годин учасники змагань показували незламних дух українських десантників виконуючи вправи на витривалість та швидкість.

Серед вправ такі як кидки медболу (вагою 9 кг) в мішень, віджимання на низькорівневих кільцях, підтягування на перекладині, для жінок такі як махи гірею двома руками (16 кг), застрибування на тумбу (50 см) 25 раз та багато інших. Кожна команда викладалась на повну, демонструючи свою міць, силу та витривалість.

Підтримували десантників у нелегкій спортивній боротьбі побратими, друзі та сім’ї, львів’яни та гості міста. Під час перерв між турами учасників змагань та глядачів розважали творчі колективи Львівщини.

За підсумками змагань, призові місця розподілилися наступним чином:

 - «бронзу» здобула команда 80 окремої десантно-штурмової бригади,

 - «срібло» команда 79 окремої десантно-штурмової бригади,

 - переможцем стала команда 95 десантно-штурмової бригади.

Усі учасники змагань були нагороджені медалями, дипломами та подарунками.

За матеріалами Спортивний Житомир

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0