Нова хвиля рейдерських атак в агросекторі

2018-07-30, 16:47
  0     0

В Україні нова хвиля рейдерських атак на сільгоспвиробництві. Кілька випадків силових захоплень агропідприємств торік зафіксували на Житомирщині. Про один з них – нахабну спробу віджиму агрофірми ПСП “Троянівське” – «СтопКор» розповідав в одному з випусків. Тож тепер – напередодні нового збору врожаю – знімальна група вирушила дізнатися: чи покарали рейдерів і чи немає нової загрози?


Нагадаємо, торік у вересні на цій агрофірмі відбулася спроба рейдерського захоплення. Невідомі вночі виїхали на поля та почали красти врожай: «Почали убирати зернові, шість комбайнів було, але вчасно їх зупинили», - розповів журналістам в.о. старости Великонезгірецького старостинського округу Анатолій Білик.

Повністю зупинити грабіжників вдалося лише із залученням правоохоронців. Відкрили кримінальне провадження. Слідство з’ясувало: зловмисники в електронному реєстрі встигли змінили засновника і керівників фірми. Причому сам реєстратор – Олексій Шейк-Сейкін, як виявилося, взагалі не причетний до цього.

Наразі факт спроби рейдерського захоплення розслідує Генеральна прокуратура. Деталі цієї резонансної справи у новому відео «Стоп Корупції»:


За матеріалами Стопкор


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0