Для перших класів Житомира закуплять сучасні меблі: оголосили тендер на 9,2 млн грн

2018-07-30, 17:07
  0     0

Житомирських першокласників за бюджетний рахунок збираються забезпечити сучасними меблями для комфортного навчання.


Тендер управління освіти Житомирської міської ради на закупівлю 3707 комплектів шкільних меблів (стіл-парта та стілець) оголосили 6 липня 2018 року, кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 6 серпня 2018 року. Орієнтовна вартість закупівлі - 9 мільйонів 267,5 тисяч гривень, або 2,5 тис. грн за комплект. Термін постачання – вересень-грудень 2018 року.

3707 комплектів – це потреба всіх 29 шкіл, гімназій, ліцеїв та НВК Житомира:


У технічному завданні йдеться, що конструкція меблів, що є предметом закупівлі, повинна бути надійною, зручною та довговічною в експлуатації. Матеріали, фурнітура та регулюючі пристрої, які використовуються в товарі, повинні виключати можливість травматизму. Стіл повинен бути мобільний і мати можливість швидкої трансформації для групової роботи. Покриття металевих частин має бути стійким до подряпин та виконуватись шляхом напилення порошкової фарби світло-сірого кольору.

Стільниця має мати отвір під склянку та пенал для письмового приладдя.

Конструкція стільця повинна бути стійка та регульована двома телескопічними муфтами. Спинка та сидіння повинні бути виготовлені з букової фанери товщиною не менше 8 мм. Кути сидіння та спинки повинні бути заокругленні, мати анатомічну форму та кріпитися до каркасу стільця спеціальними заклепками, щоб запобігти травмуванню, пошкодженню одягу та унеможливити розбирання стільців учнями.

Переможець торгів повинен гарантувати обслуговування меблів протягом 2 років.

За матеріалами Житомир.info


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0