В Житомирі тривають ремонтні роботи по вулиці Перемоги

2018-07-31, 15:56
  0     0

У місті продовжуються роботи із підготовки ділянки для проведення робіт з капітального ремонту асфальтобетонного покриття проїжджої частини від вулиці Перемоги до вулиці Домбровського.

Про це повідомив сайт Житомирської міської ради.

«За вихідні дні було відремонтовано ділянку на перехресті вулиць Перемоги та Миколи Сціборського, а також завершено ліву смугу по вулиці Перемоги. Наразі тривають підготовчі роботи на наступній ділянці від перехрестя вул. Перемоги - Миколи Сціборського до перехрестя вул. Перемоги - Домбровського», - зазначив радник міського голови Юрій Антіпов.

Інженер технічного нагляду Андрій Редько зауважив, що на вихідних мають намір продовжити укладку асфальтобетонного покриття на наступній ділянці.

«Після фрезування в ході підготовчих робіт нами було виявлено недоліки у вигляді вибоїн. Задля того, щоб якісно виконати роботи по укладці асфальтобетонного покриття, ми усуваємо виявлені проблеми і після їх усунення продовжимо ремонтні роботи», - розповів Андрій Редько, інженер технічного нагляду.

Виконанням робіт займається підприємство ТОВ "Асфальт Плюс", що перемогло у тендері.

В управлінні комунального господарства звернули увагу, що вартість робіт участку від вулиці Каракульної до вулиці Домбровсько становить 7, 6 млн грн. Всього на ділянці планують укласти 11,3 тис метрів квадратних нового асфальтобетонного покриття проїжджої частини.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0