У військовій частині на Житомирщині офіцер поранив чергового

2018-07-31, 16:29
  0     0

Як повідомляє Житомир.infо з посиланням на в.о. військового прокурора Житомирського гарнізону, майора юстиції Олексія Рихлюка, 30 липня 2018 року військовою прокуратурою Житомирського гарнізону до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені відомості за фактом порушення правил поводження зі зброєю військовослужбовцем однієї з військових частин, яка дислокується в Житомирському районі, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 414 КК України (Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення).

«29 липня 2018 року офіцер, перебуваючи в добовому наряді – помічником чергового частин, діючи з необережності, в порушення правил поводження зі зброєю, здійснив несанкціонований постріл із закріпленого за ним пістолета Макарова, в результаті чого, черговий по частині отримав тілесне ушкодження – вогнепальне поранення лівої ноги. На даний час, у кримінальному провадженні проводиться першочергові слідчі дії, досудове розслідування здійснюється органами Національної поліції», - зазначив Олексій Рихлюк.

Відповідно до ч. 1 ст. 414 КК України, порушення правил поводження зі зброєю, якщо це заподіяло потерпілому тілесні ушкодження, передбачає максимальне покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0