Житомирська родина візочників отримала ключі від нової квартири

2018-07-31, 17:07
  0     0

31 липня житомирський міський голова Сергій Сухомлин вручив ключі від нової двокімнатної квартири родині Перевєрзєвих. Квартира знаходиться на першому поверсі двоповерхового будинку. Тут дві світлі кімнати, великий коридор, просторі кухня та ванна.

Про це 31 липня повідомляє сайт Житомирської міської ради.

«Площа квартири – 51 метр квадратний. Загальна вартість ремонту близько 200 тис. грн. Це разом з котлами, дверима, вікнами тощо», – зазначає Юрій Мостович, директор фірми «МНС 101», що проводила переобладнання соціального об'єкта.

До цього часу сім’я з шести людей проживала в однокімнатній квартирі, площею 29 квадратних метрів. Її вони одержали ще на початку 90-х років.

«Це особлива родина, яку в Житомирі добре знають. Дружина, донька та одна з онучок Ярослава Перевєрзєва пересуваються на інвалідних візках. Якось він прийшов до мене на прийом і розказав, у яких умовах вони живуть. Ми почали шукати варіанти і виникла ідея зробити реєстр приміщень комунальної власності, які можна переобладнати під житло для таких людей», – повідомив міський голова.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0