Соборний майдан перекриють на три дні для зміни схему руху

2017-07-18, 15:37
  0     0


18 липня на брифінгу  заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук повідомив, що з метою забезпечення безпеки  усіх учасників дорожнього руху визначились,  як реорганізувати рух на майдані Соборному.

Для того, щоб вчасно завершити всі роботи з 21.00 год. 21 липня до 6.00 24 липня рух на Соборному майдані буде перекрито.

Головний інженер з проектування Олексій Пустовіт пояснив деталі: «У нас змінюються сторони заїзди за будинок правосуддя. Раніше заїжджали з вул. Кафедральної та виїжджали з Рильського, то нашим проектом передбачені зворотні сторони заїзду - з Рильського, виїзд по вул. Кафедральній. Таким чином ми прибираємо аварійне місце на перехресті Рильського і Леха Качинського, де було найбільше аварійне місце на майдані Соборному. Також ми заборонили в’їзд з площі на вул. Перемоги, яка іде паралельно Перемоги з правої сторони».

Що стосується велодоріжок, то схема затверджена без них, бо не змогли знайти законне рішення, як це можна реалізувати.

Наразі, на вулицях  розміщують інформацію щодо схеми руху за новими правилами, які  будуть діяти з 1 серпня. Для запобігання аварійним ситуаціям  патрульна поліція  буде чергувати на Соборному майдані.

«Буде наближено екіпажі патрульної поліції, які будуть періодично курсувати як по майдану, так і по під’їздах та виїздах із нього, зможуть роз’яснити нові правила проїзду, надати безпосередню допомогу водіям», - говорить старший інспектор сектору безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у м. Житомирі Олександр Довбиш.

На встановлення дорожніх знаків та нанесення розмітки у міськсвітла та управління автошляхів є два тижні. Міському бюджету це буде коштувати понад  200 тисяч гривень.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0