В Житомирі планують оновити банер біля пам’ятника Шевченку

2017-07-18, 15:50
  0     0

Управління культури Житомирської міської ради звернулось у до житомирян через мережу Фейсбук з пропозицією обрати новий дизайн банера біля пам’ятника Шевченку.

«Голосування! Всі бачили той вицвівший банер біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Прийшла пора нарешті його поміняти. Як він буде виглядати, вирішимо разом. Пропонуємо вашій увазі декілька варіантів. Ставимо вподобайки за той, який на вашу думку – найкращий», - зазначається на сторінці  управління культури Житомирської міської Ради у Facebook.

«Питанням розміщення банера раніше займалося комунальне підприємство «Реклама», яке було ліквідоване. І нещодавно, соціально-гуманітарна комісія надала рекомендації управлінню культури, аби ми зайнялися оновленням банера біля пам’ятника Шевченку, який вже давно вицвів та не має естетичного вигляду. Сесією міськради нам були відділені кошти, 10 тисяч 600 гривень. В цю суму входять: послуги демонтажу, дизайн на литій банерній тканині, кріплення, послуги з монтажу, а сам друк буде ультрафіолетовий. Управління культури розробило декілька варіантів макетів нового банера, і зараз ми, поки що через соцмережі, розпочинаємо голосування», - розповіла головний спеціаліст управління культури Житомирської міської ради Альона Сердечна.







Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0