Суд визначив запобіжний захід для Розенблата

2017-07-19, 16:11
  0     0

18 липня 2017 року на судовому засіданні, яке тривало понад 8 годин, було обрано запобіжний захід для народного депутата Борислава Розенблата.

Солом’янський районний суд м.Києва обрав запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 7 млн грн, носити електронний браслет та здати закордонні паспорти.

«Клопотання задовольнити частково, застосувати до підозрюваного Розенблата Борислава Соломоновича запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 7 мільйонів гривень. Сума застави у національній грошовій одиниці може бути внесена як самим підозрюваним, так і іншою фізичною або юридичною особою-заставодавцем. Підозрюваний не пізніше п’яти днів з дня обрання запобіжного заходу у вигляді застави зобов’язаний внести кошти на відповідний рахунок, або забезпечити їх внесення заставодавцем на депозитний рахунок Солом’янського районного суду міста Києва. Покласти на підозрюваного наступні обов’язки: носити електронний засіб контролю, прибувати за вимогами слідчого, детективу, прокурора та суду, не відлучатися з міста Києва, міста Житомира без дозволу слідчого, детектива, прокурора або суду, повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи. Здати на зберігання до відповідних органів державної влади усі свої паспорти громадянина України для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд до України», -  ознайомила з рішенням  суддя Солом'янського райсуду.

21 липня буде оголошений повний текст ухвали.

Після оголошення   вироку суду, Борислав Розенблат повідомив журналістам, що все, що написано в ухвалі  він зробить.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0