Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів отримав нове обладнання. Фото

2017-10-10, 10:11
  0     0

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради був відкритий у Житомирі у 2012 році. Директор центру Віктор Козяр повідомив, що ці 5 років становлення були непростими. Протягом цих років тривали пошуки фахівців, методик, технологій, формування команди.


За повідомленням «Журналу Житомира»   з  посиланням на житомирську мерію відомо. що сьогодні фахівцями центру надаються послуги з психологічної, педагогічної, логопедичної корекції, лікувальної фізкультури, масажу, соціально-побутової адаптації, фізіотерапевтичні послуги.

З бюджету розвитку міста у 2017 році Центром було отримано 221,6 тисячі гривень. Ці кошти були направлені на оснащення центру сучасними реабілітаційними практиками. За кошти бюджету розвитку міста було встановлено реабілітаційну клітку з системою «Павук», що дає можливість дитині з важкими руховими порушеннями вертикальне положення тіла.

«Лікувальна фізкультура, таким чином, поєднується з психологічної складової, дитина переживає« ситуацію успіху ». Використання цієї системи дуже важливо для реабілітації дітей з ДЦП, у дитини починають функціонувати області головного мозку, які відповідають за прямоходіння і координацію, відправляючи до м'язів необхідні сигнали. У дітей з навіть складною формою ДЦП спостерігається динаміка в розвитку », - розповідає Тетяна Рясновська, фахівець Центру.

В цьому році за кошти бюджету розвитку також два кабінети Центру були оснащені ортопедичними пристроями «ZEBRA».Завдяки цим приладам маломобільні пацієнти можуть бути активними учасниками реабілітаційного процесу. Також завдяки коштам, що були виділені з міського бюджету, Центр розширив спектр послуг, що надаються дітям, які мають порушення спектра аутизму, просторової орієнтації. У Центрі встановили корекційно-розвивальний комплекс «ТІМОКО» і персональний комп'ютер для установки даного комплексу, а також універсальний спортивно-ігровий набір «Розвивайко».

«Діти з аутизмом не відчувають власного тіла в просторі. Завдяки цьому комплексу пацієнти Центру отримують можливість відчувати своє тіло і досягати базових психомоторних навичок », - каже Тетяна Рясновська.

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради, знаходиться на вулиці Святослава Ріхтера, 23, надає реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю від 2-х до 18 років, які мають ризик отримати інвалідність. Станом на 1 жовтня реабілітаційні послуги надаються 81 дитина з особливими потребами.

З початку року 140 дітей з інвалідністю отримали реабілітаційні послуги. Близько половини підопічних Центру мають інвалідність «підгрупи А», це діти, які потребують постійного супроводу та підтримки.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0