У Житомирі обстежать маршрутки

2017-07-19, 17:03
  0     0

На засіданні виконкому, яке відбулось сьогодні, було погоджено створення комісії, яка буде займатись обстеженням маршруток випущених до 2008 року. За відповідне рішення проголосувало 14 із 15 присутніх членів виконкому.


Зробити обстеження запропонувала Начальник  управління транспорту та зв'язку Житомирської міської ради Вікторія Климчук-Побережник.
 
«Хочемо прозвітувати стосовно виконання заходів, які були проведені з 1 червня по 19 липня з контролю за дотриманням перевізниками умов додаткової угоди, яка була складена і після якої тариф було підвищено до 5 грн. Управлінням транспорту та зв'язку здійснювалися відповідні перевірки та складалися акти, за якими відправлялися листи перевізникам про сплачення штрафу. Таких актів уже складено 22. Шість із них уже оплачено. Наступним заходом була заміна транспортних засобів, рік випуску яких старше 2008 року. Майже всі перевізники привели у відповідність транспортні засоби. Залишились тільки перевізники маршруту №1 і №23. П'ять одиниць техніки треба буде обстежити. Транспортні засоби будуть підвезені під міськраду. Призначимо день і час», - сказала Климчук-Побережник.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0