2,2 мільярда гривень перерахувала до держбюджету житомирська митниця

2017-10-11, 09:54
  0     0

За повідомленням «Журналу Житомира» з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби в Житомирській області за січень-вересень поточного року житомирською митницею до державного бюджету перераховано майже 2,2 млрд грн. Порівнюючи з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 506,7 млн грн.


Житомирською митницею ДФС у вересні 2017 року до державного бюджету мобілізовано 288,1 млн грн, що на 87 млн грн перевищує фактичні показники за відповідний період минулого року. Середньоденні надходження митних платежів за вересень склали 13,7 млн грн, що на 50% перевищує показники минулого року.

Завдяки суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності Житомирської області та суб'єктам, що здійснюють митне оформлення в зоні діяльності Житомирської митниці, забезпечується стійке зростання надходжень до державного бюджету, зокрема в січні-березні поточного року надходження митних платежів склали 524,8 млн грн, квітні-червні - 794,8 млн грн, липні-вересні - 845,8 млн грн.

Найбільші зростання надходжень митних платежів досягнуто при оформленні товарів: бітум нафтовий, автомобілі легкові, добрива азотні, масло моторне і нафтопродукти, залізничні вагони, автомобілі вантажні, портландцемент.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0