Комісія з безпеки руху може змінити свій склад

2017-07-20, 13:02
  0     0

Міська рада планує затвердити новий склад комісії з безпеки дорожнього руху. Проект рішення опублікований на сайті 19 липня.

«З метою координації роботи міських підприємств, об'єднань, установ та організацій щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на вулично-шляховій мережі міста та відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет міської ради вирішив затвердити склад міської комісії з безпеки дорожнього руху згідно з додатком. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 18.05.2016 № 432 «Про затвердження складу міської комісії з безпеки дорожнього руху», -  зазначається  у проекті рішення.

Зараз хочуть збільшити чисельність комісії до 15 осіб, до її складу увійдуть представники двох комунальних підприємств: «Управління автомобільних шляхів» та «Міськсвітло»; уповноважений з велосипедного транспорту міської ради; представник ТОВ «Сервісний центр нерухомості»; представник ГО «Дорожній контроль Україна».

Зі складу комісії був виключений  представник приватного підприємства «Здобуток-2».
Фото з сайту Житомир.info

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0