В Житомирі планують реалізувати всі проекти, які перемогли в “Бюджеті участі” минулого року

2017-07-20, 09:36
  0     0


“В місті мають намір реалізації проектів-переможців бюджету участі за минулий рік”,- таку думку висловив голова координаційної ради з впровадження бюджету участі в Житомирі Сергій Намісник.

За його словами зараз продовжуються роботи над всіма проектами, але всі — на різних стадіях виконання.

"Проект по Польському кладовищу - на 50% реалізований. Є такі проектні пропозиції, де 5% відсотків тільки реалізовано, робота тільки почалася. Мабуть, на наступному тижні ми будемо запрошувати журналістів на реалізацію проектної пропозиції, "Острівці здоров'я для всіх". На стадії практично остаточної реалізації проект "Мультиспортивний майданчик біля ліцею №24", там тільки затримка в термінах розмитнення бельгійського покриття для футбольного поля. Вже визначено переможця для виконання проекту "Встановлення на зупинках карт-схем з графіком руху громадського транспорту", - зазначив Сергій Намісник.

Самим масштабним проектом став "Проект заповідника парку " Замкова Гора Житомира - 1100 ".

"Найскладніше зараз це" Замкова Гора 1100 ". Всі вважають, що це сама Замкова гора, але це поділ Замкової гори, схили з боку костелу Святої Софії, Хрестовоздвиженської церкви і вулиць Басейної, Кафедральній, Якіра; урочище річки Рудавка і Кам'янки. Це складне питання, це культура, це історія самого центру міста, це душа нашого міста. Тому не виконати цей проект ми не можемо, ми його обов'язково будемо виконувати, на це є і політична воля керівництва міста, і громадян, і координаційної ради ", - пояснив Сергій Намісник.

На  реалізацію проектів, які перемогли, з обласного  бюджету було виділено 1% коштів бюджету розвитку, що склало 9,1 мільйона гривень. У 2017 році на бюджет участі було подано 99 проектів. Голосування за  них буде відбуватися в першій декаді жовтня.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0