Житомирська тріатлоністка отримала 150 тис. грн з міського бюджету на змагання

2018-09-27, 16:44
  0     0

Триатлоністці Юлії Єлістратовій  було виділено з міського бюджету  на участь у змаганнях  150 тис. 508 грн.

Відповідне  рішення ухвалили на сесії міської ради 27 вересня.

«З метою популяризації спортивних досягнень мешканців м. Житомира, підтримки талановитих, обдарованих спортсменів, для забезпечення участі члена Національної збірної команди України з триатлону … в етапах Кубку світу та Кубку Європи у жовтні та листопаді 2018 року, за результатами розгляду листа федерації триатлону України від 19 вересня 2018 року №598, враховуючи рекомендації постійної комісії із соціально-гуманітарних питань міської ради, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила надати фінансову допомогу мешканці м. Житомира, члену Національної збірної команди України з триатлону», - зазначалось  в оприлюдненому 21 вересня проекті рішення сесії.

Пропонувалося виділити Юлії Єлістратовій 150 тис. грн, однак  за пропозицією погоджувальної ради та гуманітарної комісії  дана сума була збільшена   до 150 тис. 508 грн, та дану пропозицію  депутати цю пропозицію підтримали.

«Завдяки цим коштам матиме змогу братиме участь в трьох етапах Кубку світу і набрати балів для майбутньої участі в Олімпіаді. Обласна рада для Юлії купила велосипед, про який вона мріяла все життя, за 270 тисяч гривень», - повідомив перед голосуванням мер Сергій Сухомлин.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0