В Україні подорожчає вивіз сміття

2017-10-16, 18:02
  0     0

Україна поки не готова до роздільного збору сміття і громадянам потрібно бути готовими до збільшення тарифів на вивезення побутових відходів. Про це заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.


За його словами, в Україні на даний момент відсутні елементарні речі для введення сортування твердих побутових відходів, пише "Дзеркало тижня".

"Хоча б тому, що немає контейнерів для такого сортування. Наприклад, тільки Одесі їх потріно близько 50 тисяч", - зазначив Семерак.
"Населення не хотіло б значного збільшення зборів, але воно неминуче", - пояснив міністр.

Коментуючи можливість введення моделі роздільного збору ТПВ у 2018 році, він зазначив, що в парламенті зареєстрований законопроект, який передбачає можливість перенесення на один рік терміну заборони захоронення відходів в Україні.

"Ми не підтримуємо такий перенос", - сказав Семерак.

Він також зазначив, що в парламенті зараз знаходяться близько 30 законопроектів, що регулюють поводження з різними видами відходів (не тільки ТПВ).

"Спочатку ми повинні прийняти Національну стратегію управління відходами, а лише потім приймати закони, які її наповнюють", - підсумував міністр. Він додав, що документ пройшов узгодження і найближчим часом буде переданий на розгляд уряду.

За матеріалами  GAZETA.UA

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0