Благодійний фонд закупив датчики УЗІ для Житомирського діагностичного центру

2017-07-21, 17:03
  0     0

Учасники АТО мають змогу безкоштовно зробити УЗІ з новими датчиками в Житомирському обласному консультаційно-діагностичному центрі. Кошти на їх купівлю були зібрані робітниками та клієнтами Приватбанку через Благодійний фонд «Помогать  просто» в сумі 336 210 грн.

Зі слів лікарів, нові датчики з більшою ефективністю дозволяють обстежити серце та судини головного мозгу. Раніше спеціалісти працювали на нових датчиках, це значно ускладнювало їх роботу, не дивлячись на те, що самі апарати є працюючими.

Кожен день за допомогою аппарата в лікарні обстежують біля 25 паціентів. Безкоштовно в діагностичному центрі було обстежено понад 2500 учасників АТО.

"Ще один проект нам вдалося реалізувати спільно з благодійним фондом саме в діагностичному центрі, який надає безкоштовне обстеження воїнам та учасникам АТО. Фонд не має великих меценатів, а всі гроші, які направляються на благодійність, перераховують невеликими сумами небайдужі клієнти і працівники ПриватБанку. Тому, по суті, обладнання для центру закупили за власні кошти клієнти і працівники ПриватБанку", - зазначив директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Вадим Хиля.

Вся інформація щодо програми, фонду, перелік дитячих будинків, якими займається фонд, звітність та потреби, на які збираються кошти розміщені на сайті «Помогать просто» Приватбанку.

Метою фонду є надання допомоги дитячим будинкам,інтернатам, підтримці дітей з онкологічними захворюваннями, допомога ветеранам АТО. Благодійний внесок можна зробити у відділеннях банку, терміналах самообслуговування та на сайті.

Фото з сайту Журнал Житомира

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0