У прокуратурі області кадрові зміни

2017-07-21, 15:00
  0     0

Генеральний прокурор України Юрій Луценко 21 липня підписав наказ про звільнення з посади першого заступника прокурора Житомирської області.

«Юрій Луценко поінформував, що за наслідками наради, проведеної з прокурорами Автономної республіки Крим, Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської областей та м. Києва, до Ради прокурорів України надіслано сім матеріалів щодо звільнення з адміністративних посад двох заступників прокурорів областей та п’яти прокурорів місцевих прокуратур», - повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури.

«Радою прокурорів, як ви знаєте, новоствореним органом самоврядування, розглянуто три матеріали та надано рекомендації про звільнення першого заступника прокурора Житомирської області, заступника прокурора Автономної республіки Крим, керівника Київської місцевої прокуратури №2. Вчора я підписав відповідні накази», - сказав Генеральний прокурор та додав, що стосовно чотирьох керівників місцевих прокуратур матеріали перебувають на розгляді в Раді прокурорів.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0