Родина внесла кошти за Борислава Розенблата

2017-07-24, 15:00
  0     0


За повідомленням
Житомир.info, сестра Олена Розенблат підтвердила внесення залогу: «Заставу внесла сім'я. Станом на сьогодні сума внесена в повному обсязі».

На своїй сторінці у фейсбук Борислав Розенблат розповів, що суд зобов’язав його здати закордонний паспорт іншої людини.

«Сьогодні о 9:00 команда моїх адвокатів звернулася до Солом'янського районного суду столиці з проханням роз'яснити: як на мене могли покласти обов'язок здати закордонний паспорт іншої людини. Повторюю – не мій паспорт, а паспорт ІНШОЇ людини! Прокуратура, захопившись піаром, навіть не читає «макулатуру», яку дає на підпис судді. А суд чомусь вірить їй на слово. Але тоді чиї матеріали розглядалися, якщо фактично там вказана інша особа? Особисто я виконав усі вимоги ухвали, окрім цієї», - повідомив Розенблат 24 липня.

Народний депутат відмітив, що прокуратура «в ручному режимі швидко побігла виправляти описку», але таке виправлення прирівнюється до розгляду окремого запобіжного  заходу.

«Я думаю, це буде достатньою підставою для Європейського суду з прав людини, а для цього пройдемо і національні суди. А ще – усім діям прокурорів, сатиричним речам, проголошеним фальцетом і жбурлянням кодексів на стіл, розголошенню матеріалів досудового слідства і цитуванню поезії - дасть оцінку кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокуратури. Відповідна скарга на дії прокурора Кривенко В. вже мною підписана», - розповідає нардеп.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0