На Житомирщині перерахували майже 13 мільйонів податку на нерухомість

2017-10-23, 12:16
  0     0

Найбільша сума була сплачена юридичними особами.


За повідомленням  "Вголос.zt" з посиланням на відділ організації роботи Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції стало відомо, що житомирянами та жителями Житомирського району з початку року було перераховано до місцевих бюджетів 12,7 млн грн податку на нерухоме майно. Порівнюючи з періодом січень-вересень минулого року, надходження збільшились на 53,5%. 

«Лідером у сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є власники майна – юридичні особи. Ними сплачено майже 10,2 млн грн, що на 3,9 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Внесок платників – фізичних осіб протягом січня-вересня поточного року майже 2,5 млн грн, що на 2 млн грн більше надходжень відповідного періоду минулого року. Громадяни сплатили податок у 2017 році за минулий рік», – зазначається у повідомленні.

Про суму нарахованого податку на нерухоме майно громадян сповіщають фіскальні органи області за місцем податкової адреси, вручаючи податкові повідомлення-рішення до 1 липня звітного року. Якщо громадянин не згодний з сумою податку, що визначена у податковому повідомленні, то він має право звернутись до податкового органу за місцем реєстрації та провести звірку даних. Однак, зробити це вони повинні протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню цього терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня. Юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів області за місцеперебуванням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0