Житомирський агроекологічний університет може отримати нову назву

2018-11-05, 15:49
  0     0

Як повідомляє Житомир.info з посиланням на ректора ЖНАУ Олега Скидана, Житомирський національний агроекологічний університет найближчим часом може отримати нову назву. Викладацький та студентський колективи хочуть, щоб заклад називався Поліський національний університет. Відповідне звернення вже направили до Міністерства освіти і науки України.

Ректор ЖНАУ Олег Скидан повідомив, що тільки чверть спеціальностей, які можна отримати у закладі, – аграрні. Тому нинішня назва втратила свою актуальність.

«У нас є звернення трудового колективу і звернення конференції студентського самоврядування. Тижнів три тому ми їх відправили на Міністерство, і нині вони перебувають на розгляді. Тобто, ініціатива перейменування була від трудового колективу та студентства. Заклад пропонується перейменувати у Поліський національний університет. Нинішня назва університету вже не зовсім актуальна: у нас сьогодні 27 спеціальностей, і лише 26% з них – аграрні: де-факто ми вже давно вийшли за межі суто аграрного закладу, і назва дає трохи звужене уявлення про університет», – розповів Олег Скидан.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0