Меру Новоград-Волинського висловили недовіру

2018-11-07, 16:16
  0     0

На позачерговій сесії Новоград-Волинської міської ради 6 листопада депутатський корпус  визнав роботу мера Віктора Весельського незадовільною та висловив йому недовіру.

Про це інформує прес-служба міськради на своїй сторінці у Facebook.

«6 листопада 2018 року у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання позачергової 27-ї сесії міської ради сьомого скликання, у ході якої міський голова Віктор Весельський прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради у 2018 році. Заслухавши звіт, засідання сесії продовжилось у формі діалогу «запитання-відповіді». Після тривалих виступів депутатів та жителів міста, депутати міської ради прийняли рішення звіт міського голови взяти до уваги, визнати роботу очільника міста незадовільною та висловити йому недовіру», - зазначається у дописі.

За визнання роботи мера Новограда-Волинського незадовільною, проголосували 18 з 30 присутніх на сесії депутатів.  За пропозицією депутата Сергія Хапчука, обраного від Об’єднання «Самопоміч», на голосування поставили питання про висловлення недовіри меру Віктору Весельському: «за» проголосували 19 депутатів, 4 були «проти», 7 утримались. Під час голосування за недовіру сам Весельський «утримався».


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0