Фахівці Держпродспоживслужби повідомили, де найкраща за якістю водопровідна вода

2018-11-12, 11:51
  0     0

Як повідомляє сайт головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, вода з труб у Житомирі та Малинському районі найкраща за санітарно-хімічними показниками.

«За 9 місяців 2018 року ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» та його підрозділи дослідили 1551 пробу води питної з джерел централізованого водопостачання за санітарно-хімічними показниками та 1772 проби за мікробіологічними показниками. За санітарно-хімічними показниками (вміст хімічних елементів) найбільше відхилень виявлено в Ружинському (48 проб), Попільнянському (48 проб) та Радомишльському районах (49 проб). Вода з труб найкращої якості в Малинському районі (78 проб) та місті Житомирі (212 проб). За бактеріологічними показниками (вміст бактерій та мікроорганізмів) якість води в централізованому водопостачанні без відхилень від нормативів в Бердичівському, Коростишівському, Черняхівському, Радомишльському та Ємільчинському районах. Найбільше відхилень від нормативів в Народицькому (16 проб) та Любарському районах (8 проб)», - зазначає лабораторний центр.

Якість води з джерел нецентралізованого водопостачання (громадські колодязі та каптажі) Житомира та області: найбільше відхилень і за бактеріологічними, і за санітарно-хімічними показниками - в Бердичівському та Любарському районах.

Найменше відхилень за бактеріологічними показниками в Овруцькому та  Андрушівському районах, за санітарно-хімічними показниками – Малинському та Коростишівському районах.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0