На сесії міськради планують створити старостинський округ в складі Житомирської міської ОТГ

2018-11-13, 10:00
  0     0

На сесії Житомирської міської ради мають намір припинити повноваження Вересівської сільської ради та створити старостинський округ в складі Житомирської міської ОТГ.

Про це зазначається в проектах рішення «Про утворення Вересівського старостинського округу» та «Про припинення Вересівської сільської ради Житомирського району Житомирської області шляхом приєднання», які розміщені 12 листопада на сайті мерії.

«Утворити у складі Житомирської міської об’єднаної територіальної громади у межах села Вереси Житомирського району Житомирської області Вересівський старостинський округ», -  повідомляється в першому проекті рішення сесії.

«Припинити Вересівську сільську раду Житомирського району Житомирської області (код 04348257) шляхом приєднання до Житомирської міської ради (код 13576954). Призначити ліквідаційну комісію із припинення Вересівської сільської ради Житомирського району Житомирської області згідно з додатком. Визначити, що Житомирська міська рада є правонаступником прав та обов’язків Вересівської сільської ради Житомирського району Житомирської області з дня припинення повноважень Вересівської сільської ради Житомирського району Житомирської області», - зазначається в наступному проекті рішення сесії.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0